123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Mobilní aplikace pro iPad, iPhone a platformu Android

Mobilní aplikace se stávají nezbytnou součástí našeho každodeního života. Aplikace pro smartphony a tablety nám usnadňují práci nebo nám dokonce umožňují pracovat i na místech, kde to dříve nebylo možné. Fotobanka 123RF nyní nabízí aplikace pro platformu iOS a Android, které jsou již nyní ke stažení zdarma v iTunes App Store a Google Play.

123RF Stock Photo pro iPad

Aplikace 123RF Stock Photo pro iPad je velmi intuitivní a umožňuje nejenom prohlížení a vyhledávání v kolekci téměř 20 mil. fotografií, ale také kompletní správu účtu. Po přihlášení můžete pracovat se svými lightboxy, vytvářet nové a ty následně sdílet. Sdílet můžete i jednotlivé fotografie. Velmi snadno si můžete připravovat rešerše a různé kolekce fotografií na kterémkoliv místě a následně s nimi dál pracovat až budete u svého počítače. Kromě lightboxů můžete v rámci aplikace používat také funkci oblíbené, obrázek do oblíbených přidáte jednoduchým klepnutím na tlačítko.

Prostředí iPad aplikace 123RF - Prohlížení lightboxu
Prostředí iPad aplikace 123RF - prohlížení lightboxu

Aplikace umí rovněž pracovat s rozšířenými vyhledávacími filtry, umožňuje vyhledávání pomocí klíčových slov a kategorií a řazení podle relevance, data nebo oblíbenosti u ostatních uživatelů. Aplikace 123RF Stock Photo navíc disponuje tzv. Infinite Scroll, což je funkce, která pomocí nastavení velikosti náhledů umí zobrazit kompletní výsledky vyhledávání na jedné obrazovce bez nutnosti scrollování (viz následující obrázek).

Infinite Scroll
Výsledky vyhledávání - funkce Infinite Scroll v praxi

Aplikace je připravena pro retina displeje, náhledy fotografií jsou k dispozici ve vysoké kvalitě a Vy tak máte možnost prohlédnout si fotografie v daleko vyšším rozlišení než na Vašem počítači.

Detail fotografie poskytuje veškeré potřebné informace jako je velikost obrázků, číslo fotografie, klíčová slova, popis fotografie atd (viz následující obrázek).

Detail fotografie
Detail fotografie

123RF On-The-Go pro iPhone a platformu Android

Aplikace 123RF On-The-Go je určena převážně fotografům, kteří do fotobanky 123RF aktivně přispívají svými fotografiemi. Jedná se o platformu online portfolia, které funguje na podobném principu jako např. Instagram. S pomocé této aplikace můžete na servery 123RF z Vašeho telefonu nahrát fotografie, které pořídíte třeba přímo v terénu a pak už jen sledovat, kolik uživatelů si snímek zakoupí. Samozřejmostí je tzv. sledování ostatních fotografů (following), funkce like apod.

Aplikace 123RF On-The-Go
Aplikace 123RF On-The-Go pro iPhone

Aplikace ke stažení

Aplikace si můžete zdarma stáhnout na iTunes App Store nebo Google Play pomocí následujících odkazů:


123RF Fotobanka

České zastoupení:   +420 226 238 691 cz.123rf


Přihlášení Zaregistrujte se
VÍCE NEŽ 91.990.000 FOTOGRAFIÍ