123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Otázky a odpovědi

Jak mám správně postupovat při nákupu?

Před zakoupením balíčku je vhodné si rozmyslet, jaké množství obrázků budete potřebovat a jakým způsobem je budete chtít použít. Potřebujete-li každý den stahovat větší počet obrázků, a přitom Vám postačí standardní licence, velikost do rozměru XXL a pouze formát JPEG, nabízíme Vám možnost předplatného.

V případě, že je Vaší prioritou nejvyšší obrazová kvalita, vysoké rozlišení nebo širší možnosti použití (rozšířená licence), pak je ideálním řešením nákup kreditů. Za kredity je možné koupit kromě fotografií i vektorové obrázky a videa. Platnost kreditů je jeden rok od nákupu.

Chci zaplatit kartou přes internet, ale systém mi ji odmítá přijmout. Proč?

Nejčastější příčinou bývá to, že karta nemá nastaveny denní limity pro platby na internetu. Požádejte svého bankéře o jejich nastavení, případně změny proveďte sami v rámci svého internetového bankovnictví.

Soubor jsem stáhl, ale zapomněl jsem, kam se mi uložil?

Pokud nechcete v počítači soubor složitě hledat, můžete si jej zdarma opětovně stáhnout. Před uložením pak vyberte místo na disku, kde soubor bez potíží najdete. Seznam stažených souborů naleznete v nastavení Vašeho účtu pod položkou Historie objednávek.

Mohu si nechat zpětně změnit údaje na faktuře?

Ano, je to možné, ale pouze jednou.

Jak mám postupovat při platbě převodem?

Při výběru způsobu platby zvolte možnost ,,Bank-in“ a stiskněte tlačítko „Pokračovat“. Zobrazí se Vám veškeré potřebné údaje k zaplacení. Příkaz k úhradě můžete provést prostřednictvím svého elektronického bankovnictví nebo na pobočce své banky. V okamžiku potvrzení platby nám prosím zašlete e-mail s informací o objednané službě na adresu na adresu cz@123rf.com.

Jsem přispěvatelem (fotograf/dodavatel) a nevím, jakou adresu společnosti mám uvést na daňové přiznání.

Na daňové přiznání uveďte:

123RF Limited
(Hong Kong Company Registration No: 1071720)
Unit 1010 10/F Miramar Tower
132 Nathan Road
Tsim Sha Tsui Kowloon Hong Kong
Tel: +852 8226 0220
Fax: +852 3020 6655
Email: info@123rf.com


123RF Fotobanka

České zastoupení:   +420 226 238 691 cz.123rf


Přihlášení Zaregistrujte se
VÍCE NEŽ 91.990.000 FOTOGRAFIÍ