123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Exkluzivní kolekce logotypů

Logotyp nebo–li grafická značka je v dnešní době zcela nepostradatelný prvek vizuální identity společnosti nebo konkrétního produktu. Kvalitní a především originální logotyp je výsadou předních grafických studií nebo grafiků obecně a cena za takové logo se pohybuje v řádech deseti až stovek tisíc korun.

Naproti tomu stojí nabídka tzv. “klip-artových” logotypů, resp. grafických prvků ve standardní licenci, které najdete i v naší fotobance a které lze velmi dobře použít pro výchozí bod přípravy logotypu nebo celé vizuální identity. V takovém případě často stačí menší zásah grafika a logotyp je na světě. Nicméně je potřeba se smířit s tím, že tento logotyp, resp. grafický prvek, stáhne a použije mnoho dalších. Další nevýhodou takto vzniklého logotypu je to, že takové logo nelze zaregistrovat jako platnou ochrannou známku Vaší společnosti nebo produktu.

Pokud nechcete investovat velké peníze do originálního logotypu navrhnutého na míru, ale přesto byste měli rádi vlastní originální logo, nabízíme Vám řešení. Vedle krátkých video a audio klipů jsme pro Vás připravili další unikátní sekci exkluzivních logotypů.

V této sekci najdete originální logotypy a grafické prvky, které vznikly exkluzivně pro fotobanku 123RF, to znamená, že tato loga nenabízí žádná jiná fotobanka ani logobanka. V následujících bodech Vám představíme jak to funguje:

  • logotypy v této sekci jsou k dispozici za jednotnou cenu 250 kreditů, na tuto sekci se nevztahuje žádný z předplatných tarifů (základní a prémium)
  • v momentě, kdy logo zakoupíte a stáhnete, zmizí z nabídky pro ostatní uživatele, tzn. že Vámi vybrané a zakoupené logo už nestáhne nikdo jiný


Několik praktických informací

  • v této sekci nelze vyhledávat, můžete pouze procházet jednotlivé stránky pomocí tlačítka ve tvaru šipky
  • zakoupený logotyp můžete stáhnout ve formátu *.EPS a *JPEG
  • v případě, že si logotyp z exkluzivní kolekce uložíte do lightboxu, zůstává tento logotyp nadále v nabídce pro ostatní uživatele

Nákupem logotypu z této unikátní kolekce získáte výhradní právo užívat logo jakýmkoliv způsobem si přejete včetně možnosti úpravy názvu společnosti nebo sloganu.

Nabídku exkluzivní logo kolekce najdete na této adrese: http://cz.123rf.com/logo, případně ve druhém sloupci v zápatí stránky (viz obr. 1).


Obr. 1

Kupní smlouva na výhradní logo je umístěna na adrese: http://cz.123rf.com/logoagreement.php

Pokud máte k exkluzivní kolekci logotypů jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naši podporu. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím skypu: cz.123rf, případně na tel. čísle: 800 60 60 60.


123RF Fotobanka

České zastoupení:   +420 226 238 691 cz.123rf


Přihlášení Zaregistrujte se
VÍCE NEŽ 91.990.000 FOTOGRAFIÍ