123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Nová kolekce zvukových klipů

Po představení unikátní kolekce logotypů, nové kolekce prémiových snímků EVO nebo dynamicky se rozrůstající sbírky krátkých videoklipů pro Vás máme další novinku.

Chceme být Vaším partnerem napříč celou Vaší kreativní tvorbou a proto jsme pro Vás přichystali novou službu. S potěšením Vám můžeme oznámit, že jsme spustili novou knihovnu se zvukovými klipy nazvanou 123RF Audio Microstock.

Tato knihovna obsahuje více než 20000 Royalty–Free zvukových klipů, které okoření Vaše kreativní projekty. Knihovna je rozdělena do dvou kategorií: hudba a zvukové efekty.

Hudební knihovna obsahuje následující žánry:
dětská hudba, filmové hudba, klasická hudba, korporační, country & western, bicí a basové linky, elektronická hudba, abstraktní a experimentální hudba, folk & akustická hudba, funk & groove, R&B, Hip Hop, Jazz, Pop, Rock, World Music, bicí, zpěv a hlasové vokály.

Knihovny zvukových efektů obsahuje tyto zvuky:
městské zvuky, průmyslové a futuristické zvuky, zvuky z přírody, technické zvuky vhodné pro tlačítka, menu apod., zvuky, které vydává člověk, zvířata, cartoon zvuky atd.

Hudbu a zvuky z této kolekce lze nakupovat pomocí kreditního systému, na tuto kolekci se nevztahuje předplatné. V rámci kreditního systému tak mají všichni naši uživatelé okamžitý přístup nejenom k fotografiím, vektorům, ilustracím a obrazovým klipům, ale nově také ke zvukovým klipům. To vše Vám nyní umožní provádět vysoce kreativní práce, které vyčnívají z davu, velmi pružně a efektivně.

A kde tuto knihovnu najdete? Můžete použít přímý odkaz http://cz.123rf.com/stock-audio/, případně klikněte na tlačítko “AUDIO” v hlavním panelu pro vyhledávání (obr. 1). Na vyzkoušení jsme pro Vás přichystali šest audio klipů, ke kterým je přiřazena standardní audio smlouva (obr. 2).


Obr. 1 – Panel pro vyhledávání, sekce audio


Obr. 2 – Audio ukázky k užití zdarma

Pokud patříte mezi audio profesionály, můžete stejně jako v případě fotografií využít náš prodejní kanál a zpeněžit své vlastní hudební klipy, zvuky apod. Cenu si určíte sami pomocí pětistupňového cenového systému. Váš výdělek se pak bude pohybovat mezi 30 až 60% z prodejní ceny. Zvukové klipy můžete nahrát pomocí FTP. Více informací včetně postupu najdete na stránce http://cz.123rf.com/blog/blog.php?idblog=b1000254.

Pokud máte ke kolekci zvukových klipů jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naši podporu. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím skypu: cz.123rf, případně na tel. čísle: 800 60 60 60.


123RF Fotobanka

České zastoupení:   +420 226 238 691 cz.123rf


Přihlášení Zaregistrujte se
VÍCE NEŽ 91.990.000 FOTOGRAFIÍ