123RF Fotobanka 123RF Fotobanka

Prémiová kolekce fotografií EVO

Jak jste se již mohli přesvědčit, fotobanka 123RF Vám nabízí velmi kvalitní fotografie za dostupnou cenu. Mezi naše zákazníky patří ale i náročnější typy klientů, kteří si rádi připlatí za prémiové fotografie a přesně pro ně jsme připravili kolekci nazvanou EVO.

Fotografie z této kolekce slibují jedinečný, vysoce kvalitní obsah se silným zaměřením na všechny typy zákazníků. Jak uvádí viceprezident prodeje a marketingu 123RF, Stephanie Sitt: “značka EVO představuje nové fotografie, které jsou zvláště důležité pro dynamické a měnící se potřeby klientů. Ti mohou očekávat snímky nejvyšší technické kvality.”

Prémiová kolekce fotografií EVO je speciálně přizpůsobena klientům, kteří hledají kvalitní fotografie, které nejsou příliš nákladné, ale zároveň nejsou dostupné ve všech možných mikrofotobankách apod.

Fotografové, jejichž snímky se v kolekci EVO objevují, byli pečlivě vybráni pro svou impozantní a důslednou práci. Stephanie Sitt dodává: “Jsme přesvědčeni, že vybraní fotografové mají cit pro dokonalost a zaslouží si patřičné uznání, i proto jim byla umožněna možnost publikovat své fotografie v kolekci EVO. Fotografy, kteří svými snímky přispívají do této kolekce, vybírá speciální porota sestavená ze zkušených fotografů, kameramanů a uměleckých ředitelů. Abychom zajistili, že zákazníci dostanou jen ty nejlepší fotografie, výběr snímků prochází několika fázemi přísného schvalovacího procesu.”

Fotografie z prémiové kolekce EVO jsou zahrnuty v běžném základním vyhledávání mezi snímky. Poznáte je podle malého loga EVO, které je umístěno pod náhledem snímku (obr. 1). Pokud budete chtít vyhledávat pouze mezi snímky z této kolekce, pomůže Vám k tomu speciální filtr v rámci rozšířeného vyhledávání (podsekce “Kolekce”). Podrobně se tomu věnujeme v článku “Jak na rešerše fotografií, aneb jak hledat fotografie a najít”.

Logo kolekce EVO v rámci výsledků vyhledávání
Obr. 1 – Logo kolekce EVO ve výsledcích vehledávání

Snímky z této kolekce jsou dostupné pouze v rámci kreditního systému, nevztahuje se na ně předplatné. Více informací o nákupním systému najdete v článku “Nákupní systém a možnosti plateb”.

Viceprezident prodeje a marketingu 123RF, Stephanie Sitt uzavírá slovy: “abychom zajistili vysokou relevanci a skutečnost, že databáze bude vždy aktuální, denně do této kolekce přidáváme 500 až 1000 nových snímků. Fotobanka 123RF bude vždy stát v čele s vývojem nových nástrojů, vytváření nových nápadů a revoluci nových koncepcí, to vše ve snaze přinést našim klientům co nejvíce alternativních zdrojů rozličných snímků. Kolekce EVO je toho důkazem, je to začátek nového vývoje v tomto odvětví”.

Pokud máte k prémiové kolekci snímků EVO jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naši podporu. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím skypu: cz.123rf, případně na tel. čísle: 800 60 60 60.


123RF Fotobanka

České zastoupení:   +420 226 238 691 cz.123rf


Přihlášení Zaregistrujte se
VÍCE NEŽ 91.990.000 FOTOGRAFIÍ